Poze

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. d3nTz1k
     
    .

    User deleted


    Nici nu speram ca te intorci asa in forta :omg:
     
    .
  2. Razvann
     
    .

    User deleted


    foarte frumos chiar imi place :D
     
    .
  3. MariusMihai
     
    .

    User deleted


    Perfect,continua incet incet si va avea mare succes.Sa nu bagi in seama pe nimeni,lucreaza cum poti si vei fi mandru la sfarsit cand vor juca pe ea si cei ce te critica acum.
     
    .
  4. Stefan.
     
    .

    User deleted


    Ce turboo este :wub:
     
    .
  5. Kata12
     
    .

    User deleted


    Andu, daca termini mapa asta, va fi foarte populara. Vei avea foarte mare succes.

    BAFTA cu mapa... !
     
    .
  6. Andrei.
     
    .

    User deleted


    Bravo Andule , absolut superb pana acum :wub:
     
    .
  7. BlinD*
     
    .

    User deleted


    Minunataaaa :wub:
     
    .
  8. Vlad. Frutti
     
    .

    User deleted


    Este prea crima :wub:
     
    .
  9. MariusMihai
     
    .

    User deleted


    Vrem detalii,cat la % ii facut din ea...si altele.Bafta si spor la munca.
     
    .
  10. Andu
     
    .

    User deleted


    Detalii nu prea pot sa dau in momentul de fata harta e undeva pe la 15-20% sa zic asa , am pierdut foarte mult timp atunci cand m-am lasat , dar aveam prea multi nervi ca nimeni nu vrea sa ma ajute si etc . Acum lucrez singur , dar trebuie sa intelegeti ca e foarte greu de unul singur asa ca o sa dureze ceva pana o termin . Oricum o sa lansez mai multe versiuni beta in care sunt doar cateva orase o sa dau mai multe detalii atunci cand mai avansez la harta.
     
    .
  11.  
    .
    Avatar


    Group
    V.I.P
    Posts
    5,172
    Location
    Manresa, Barcelona, Spain

    Status
    Offline
    Bine lucrat domn'u ;), stii vorba aia u rabdarea treci si marea, asa ca ia'o usurel taticu, bafta in continuare!
     
    .
  12. MariusMihai
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Andu @ 22/10/2013, 20:21) 
    Detalii nu prea pot sa dau in momentul de fata harta e undeva pe la 15-20% sa zic asa , am pierdut foarte mult timp atunci cand m-am lasat , dar aveam prea multi nervi ca nimeni nu vrea sa ma ajute si etc . Acum lucrez singur , dar trebuie sa intelegeti ca e foarte greu de unul singur asa ca o sa dureze ceva pana o termin . Oricum o sa lansez mai multe versiuni beta in care sunt doar cateva orase o sa dau mai multe detalii atunci cand mai avansez la harta.

    Da,avem rabdare.Dar sper ca nu o sa mearga in reluare ca si mapa lui elixyr sau alin,ca atunci....o sa ne dezamagesti.Bafta si lucreaza cum poti si cand poti doar sa mai dai cate un semn de viata.
     
    .
  13. birsu_fanel
     
    .

    User deleted


    Bravo Andule ma bucur ca ai revenit! Foarte frumoase poze! :wub:

    CITAZIONE (MariusMihai @ 23/10/2013, 15:37) 
    CITAZIONE (Andu @ 22/10/2013, 20:21) 
    Detalii nu prea pot sa dau in momentul de fata harta e undeva pe la 15-20% sa zic asa , am pierdut foarte mult timp atunci cand m-am lasat , dar aveam prea multi nervi ca nimeni nu vrea sa ma ajute si etc . Acum lucrez singur , dar trebuie sa intelegeti ca e foarte greu de unul singur asa ca o sa dureze ceva pana o termin . Oricum o sa lansez mai multe versiuni beta in care sunt doar cateva orase o sa dau mai multe detalii atunci cand mai avansez la harta.

    Da,avem rabdare.Dar sper ca nu o sa mearga in reluare ca si mapa lui elixyr sau alin,ca atunci....o sa ne dezamagesti.Bafta si lucreaza cum poti si cand poti doar sa mai dai cate un semn de viata.

    Nu iti face griji ca nu va merge in reluare. Modelele care le foloseste nu sunt highpoly cum erau toate camioanele care le pusese elyxir pe harta lui, ceea ce incetinea foarte mult viteza jocului :D
     
    .
  14. fasching07
     
    .

    User deleted


    nu inteleg de ce toti ziceti harta lui elyxir !
    aia era harta? =))
     
    .
  15. birsu_fanel
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (fasching07 @ 23/10/2013, 20:11) 
    nu inteleg de ce toti ziceti harta lui elyxir !
    aia era harta? =))

    Am uitat sa pun ghilimele si sa fac o descriere completa a fictiunii de harta care ar fi romania. Parca am mai spus cva de genu dar repet: mai bine nu faci un lucru daca nu esti sigur ca iese bine sau daca il faci doar de ochii prostilor (cine se simte o sa ma atace pe tema asta ;) ) care te pupa in curcubeu si dupa te lauzi cu el pe forumurile straine unde toti rad de ceea ce ai facut ( e si normal nivelul la care se lucra pe acea harta era foarte low in comparatiie cu ceea ce se face in alte tari sau cu ce face Andu :P ). In fine nu are sens sa confruntam ce face Andu cu porcaria facuta de elyxir.

    P.S. Andu cred ca iti vor trebui si alte modele pt harta. Sper sa vorbim pe mess in weekend sa vedem poate continui unele modele din cele vechi (rompetrolul) si imi spui ce tiar mai trebui ( benzinarii, indicatoare....)
     
    .
703 replies since 11/4/2013, 19:48   24984 views
  Share  
.