Ceva de interes general, Va invit sa tragem cateva concluzii

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 19/10/2016, 13:12

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


salut colegii.....ai dreptate Traiane....dar eu te intreb de ce apar atitea moduri pentru ets2, daca firme single player nu mai sunt.....ca pe multiplayer nu se pot folosi decit o infima parte?.....drumuri bune sa aveti
 
Contacts  Top
Kalin'
view post Posted on 17/11/2016, 00:16




Nu are rost sincer sa va mai stofocati atata. Toate lucrurile din viata sunt trecatoare, erau foarte in voga forumurile in 2009 cand am inceput si eu sa le frecventez, erau si cate 200 de useri ON... E ca si cu Pokemon GO, toata lumea nu a mai stiu altceva in afara de pokemoni o perioada, acum s-a lasat linistea, nimanui nu ii pasa ca se spavneaza un pokemon rar la dracu sa ma ieie cum nu il mai intereseaza pe nimeni ca s-a deschis o firma noua... Nu aveti ce face, treaba cu forumurile astea se invata deja in scolile generale la istorie odata cu revolutia lui Avram Iancu.. Ce puteti cere de la o lume de bitangi care asculta Satra Benz, poarta ochelari de manelist, poarta haine pe care scrie Pull&Bear sau logoul firmei mai mare ca si puta lor din chilotei si se dau mari ca au baut o bere in fata la bloc ?
 
Top
view post Posted on 4/10/2021, 14:55
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (Traian…. @ 15/10/2016, 14:58) 
Voi scrie si eu in mesaj aici. Sper sa nu va suparati.
Deci eu am activat pe acest forum de prin ~2011.
La vremea aia era multa actvitate pe el...aprox 30 de membri online.
Ei bine, vremurile s-au mai schimbat.
Oamenii "grei" ai acestui forum au plecat, din lipsa de timp probabil.
Jocurile au evoluat, pentru ETS 1 si GTS stia multa lume sa faca camioane.
Insa odata cu sosirea ETS 2-ului, 95% au ramas in urma, treburile s-au complicat.
Din pacate nu mai sunt la moda astfel de forumuri.
Mai nou e sai ai pagina de facebook, grup de steam, canal de youtube etc.
Firmele din singleplayer nu mai sunt nici ele la moda, nu ai ce sa-i faci, daca asa evolueaza timpul...
Mai nou se cauta cele din multiplayer- cum spunea si colegii mai sus.
Sincer nu stiu daca o sa se mai poata salva ceva din acest forum, dar e clar, a fost in forum nr1 in lumea ETS1-ului si GTS-ului in Romania.
Sincer imi pare rau pentru situatia lui, stiu, poate multi o sa ma injurati, recunosc, am facut multe prostii aici, I-am deranjat pe multi, am venit pe forum de la o varsta mia mica si asta cred ca este cauza si imi pare rau si acum,
Va urez bafta si inca o data, regret situatia forumului.

Am trait sa vad si eu un mesaj normal din partea ta, ma bucur ca te-ai maturizat :XD: :bea:
 
Contacts  Top
Traian D
view post Posted on 25/6/2022, 19:13




QUOTE (Dark Angel. @ 10/4/2021, 03:55 PM) 
QUOTE (Traian…. @ 15/10/2016, 14:58) 
Voi scrie si eu in mesaj aici. Sper sa nu va suparati.
Deci eu am activat pe acest forum de prin ~2011.
La vremea aia era multa actvitate pe el...aprox 30 de membri online.
Ei bine, vremurile s-au mai schimbat.
Oamenii "grei" ai acestui forum au plecat, din lipsa de timp probabil.
Jocurile au evoluat, pentru ETS 1 si GTS stia multa lume sa faca camioane.
Insa odata cu sosirea ETS 2-ului, 95% au ramas in urma, treburile s-au complicat.
Din pacate nu mai sunt la moda astfel de forumuri.
Mai nou e sai ai pagina de facebook, grup de steam, canal de youtube etc.
Firmele din singleplayer nu mai sunt nici ele la moda, nu ai ce sa-i faci, daca asa evolueaza timpul...
Mai nou se cauta cele din multiplayer- cum spunea si colegii mai sus.
Sincer nu stiu daca o sa se mai poata salva ceva din acest forum, dar e clar, a fost in forum nr1 in lumea ETS1-ului si GTS-ului in Romania.
Sincer imi pare rau pentru situatia lui, stiu, poate multi o sa ma injurati, recunosc, am facut multe prostii aici, I-am deranjat pe multi, am venit pe forum de la o varsta mia mica si asta cred ca este cauza si imi pare rau si acum,
Va urez bafta si inca o data, regret situatia forumului.

Am trait sa vad si eu un mesaj normal din partea ta, ma bucur ca te-ai maturizat :XD: :bea:

Salut Dark Angel! Ce mai faci omule?
Wow, deci nu imi vine sa cred ca au trecut 6 ani de cand am scris mesajul...
Si nici nu mai stiu cati de cand am pasit prima data pe acest forum...
2011 parca era, nici nu intrasem in clasa a 5-a
A fost ceva foarte wow, erau in voga forumurile, altceva nu prea mai era, acum sunt alte vremuri..
 
Top
18 replies since 6/10/2016, 10:21   502 views
  Share