Poze

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Vlad. Frutti
     
    .

    User deleted


    Tu esti chiar batut in cap, fara suparare? Tu nu vezi de ce se certau toti sus? Si andu ce a scris? Lucreaza cand are vreme ca are si viata personala.
     
    .
  2. Addicted.
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Traian. @ 29/8/2013, 15:52) 
    Ma intreb daca va termina harta asta, si cand...

    Ba tu taci ca daca as numara cate conturi ai avut si le-ai sters si cate harti ai inceput si nu ai termina ar depasi prostia maxima admisa de lege :lol:
     
    .
  3. Andrei.
     
    .

    User deleted


    Arata super pana acum , succes cu ea :D
     
    .
  4. DariusTga
     
    .

    User deleted


    Bravo Andule.Iti apreciez munca.Sper sa termini harta si sa iasa ceva foarte frumos.Multa bafta in continuare.E super pana acuma.
     
    .
  5. Andu
     
    .

    User deleted


    Sper si eu , dar din ce in ce am mai putin timp si chef in acelas timp de a mai face de unul singur la aceasta harta :( , sper sa gasesc pe cineva sa ma ajute si sa putem lucra cum trebuie la acest proiect , pentru ca e pacat de el . Eu unul am terminat cu ce am avut de lucru Luna trecuta , dar acum imi vin alte greutati pe cap adica scoala :)): si tot odata si Bacul ... Acum o sa vad ce pot sa fac si in ce directie sa ma orientez , daca vrea cineva sa facem din nou o echipa sa ma caute pe mess sau pe forum cu un pm.
     
    .
  6. fasching07
     
    .

    User deleted


    Eu zic sa iei o pauza de tot pe forumfree, e clasa a 12a cea mai importanta, vine bacu. Si bacu te ajuta in viata nu forumfreeu. :) Parerea mea.
    Da-o naibii de mapa ca nu te ajuta cu nimic, tu tre sa iei bacu varutu meu.
     
    .
  7. i^love^xp
     
    .

    User deleted


    Viitorul e mai important decat o harta sau un joc.....Nu ne suparam daca dureaza ceva timp,doar sa fie gata :) ...Sa ne mandrim si noi cu o harta :)Daca lucrezi o ora pe zi la harta e destul.....
     
    .
  8. Vlad. Frutti
     
    .

    User deleted


    QUOTE (minu™ @ 9/9/2013, 23:39) 
    Macar pune-ne o versiune BETA :)

    Esti prost fara suparare deja am vazut prea multi ca tine si nu o sa mai comentez.

    Uite dastia sa nu bagi in seama Andule. Lucreaza cand poti cum spune fasching scoala e mai importanta
     
    .
  9. .:Seby:.
     
    .

    User deleted


    Exact celor care nu le convine sa mearga .... si sa joace pe harta originala sau alt joc scuzati expresia!
    Bafta Andule noi asteptam pana o gati spor la treaba!
     
    .
  10. DariusTga
     
    .

    User deleted


    Bafta Andu si nu baga inseama pe toti care vorbesc si habar nu e ce e ala Zmod,si cum se face un camion si o harta.Spor la munca in continuare.
     
    .
  11. Andu
     
    .

    User deleted


    Se pare ca a trecut aproape 2 saptamani si nimeni nu m-a contactat sa formam vreo echipa , birsu doar el s-a oferit insa are si el alte lucruri mai importante decat o harta la fel ca si mine mi-a zis doar ca ma ajuta cu modele ca in editor nu are timp . In rest nimeni nu mi-a trimis vreun pm/mesaj etc , singur cum am mai spus nu pot lucra mie imposibil practic daca mai era si altcineva era mai bine , eu totusi va dau harta cine vrea sa continue ce am inceput eu este liber sa o faca , probabil o sa mai lucrez la harta dar doar cand o sa am timp si chef sa lucrez ...
    Aici aveti base-ul : -------
    Si aici ultimile update-uri: -------
    Aviz amatorilor : Harta nu este facuta sa va jucati voi pe ea , eu am pus-o acum ca poate cineva vrea sa faca in continuare .
    Poate ne mai auzim ...

    Edited by Cezy - 6/2/2014, 14:05
     
    .
  12. birsu_fanel
     
    .

    User deleted


    Pacat, dar asta e! Daca nu sa oferit nimeni andu nu poate continua de unul singur. cei de la scs sunt o echipa de mai multi oameni cum sunt si cei acre au realizat harti cat de cat frumoase pt ETS2 (TSM map de exemplu). Din pacate noua romanilor nu ne place sa lucram in echipa si chiar daca unu vrea sa faca o echipa el lucreaza pt toti. Cred ca ai facut cea mai buna alegere oprindute aici cu proiectul, nu pot spune acelasi lucru despre publicarea hartii neterminata. Mia facut placere sa te ajut cu unele modele si sper sa mai colaboram pe viitor :) .

    P.S. Daca cineva vrea sa continue aceasta harta si vrea sa folosesca modelele create de mine este rugat sa imi ceara permisiunea pt utilizarea lor (lasati PM ). Cum o sa am timp o sa pun o serie de poze cu ele ca sa stiti care sunt ;)
     
    .
  13. Andu
     
    .

    User deleted


    Am uitat sa spun de chestia asta , imi cer scuze Birsu pentru ca tu ai fost o piesa importanta pentru aceasta harta nu numai eu sau Bytza care ii multumesc si lui ca m-a ajutat cu cat a putut si altii care m-au ajutat . Trebuie sa intelegeti ca singur nu pot sa fac nimic ce tine de harti sau proiect mai mare .
    P.S Cei care vor sa foloseasca modelele sa ceara permisiunea mea si a lui birsu prin pm .
     
    .
  14. Andu
     
    .

    User deleted


    Cateva poze cu ce am facut zilele acestea de cand am reinceput la harta .
    Click pe poza pentru rezolutie mai buna.
    10419950174_7fe4d11ea6_c
    10420168423_82a867d349_c
    10420168453_1775ccbdb9_c
    10420168473_a783949a33_c
    10420168503_ee1b3e5030_c
    10420169063_eec1a257a3_c
    10420054845_2babaf60eb_c

    Multumiri lui Emanuel.Sirbu pentru acel model de benzinarie.
     
    .
  15.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Ce super o iesi :X Bravo Andu-le
     
    .
703 replies since 11/4/2013, 19:48   24984 views
  Share  
.