Ideii/sugestii

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 28/1/2015, 20:56

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


Salut Aleks,

Cu respect iti scriu....in mare ai dreptate....eu ma opresc doar la partea cu staff-ul......forumul poate sa faca daca si staff-ul vrea.......nimeni nu da vina pe staff...dar daca in momentul in care vezi ca drumul forumului e acelasi trebuie sa schimbi ceva........eu stiu ca sunt oameni cu potential aici....dar fiecare face putin ed frica sa nu vina unul si altul sa ii ia munca........mai bine ca firma lui mister big.....el si-a ales oamenii cu care sa defileze si doar cu aia va merge.......si iti spun ca va fi firma care va rezista......cu parere de rau EDY SPEDITION se va duce in scurt timp.....asta e parerea mea......daca vrem sa ne jucam frumos ........ se poate.......dar totul e sa vrem

daca nu sunt zmod3 care sa lucreze pe ets2 ....acceptati o firma care e construita doar din citeva moduri de pe un anumit site ex. ets2.lt....cu un anumit numar de moduri ma refer camioane si remorci......incercati faceti un compromis.........eu stiu ca in momentul cind vor fi firme aici ........ va fi si lume......si pe final , cei din staff v-ati gindit macar odata cum ar conduce forumul cineva care chiar a facut ceva aici......ma refer ca firma ca modeller.......dar daca va veni sa conduca forumul un tip ca Mister Big....sigur nu va mai fi debandada asta aici...drumuri bune colegu
 
Contacts  Top
view post Posted on 29/1/2015, 08:03
Avatar

It`s not over until I win

Group:
Gl. Moderator
Posts:
6,016
Location:
Focsani

Status:


Cu tot respectul Pinarello, dar din pacate nu o firma tine forumul in picioare. Ca un forum sa mearga si sa fie frumos in primul rand trebuie sa fie respect intre oameni, apoi restul vine de la sine, totul se va face cu placere si nu din nevoie. Cine crezi ca ar vrea sa se angajeze la o firma cu camioane/remorci care le poate gasi oriunde cand poate sa joace linistit de unul singur ? Eu zic ca nimeni...

Spui ca forumul poate daca staff-ul vrea ? Corect, dar toti useri pot face ceva sa ajute (daca vor...), rasfoieste paginile din topicul asta si vezi ce propuneri sunt. "Sa facem reclama...", serios ? nu stiam... De ce in loc sa vina sa spuna aici ca trebuie reclama nu se pun ei sa faca reclama, ca doar nu necesita cunostinte de nivelul NASA, sa fim seriosi, poate pentru ca nu ii intereseaza prea mult, asta e problema... In acest caz, din pacate, atat se poate, daca staff-ul, care este compus din cativa oameni face tot posibulul tot degeaba, fara implicarea fiecarui user nu se poate.
Iti dau un exemplu, poate banal, dar foarte bun, forumul "Orologi & Passioni" (http://orologi.forumfree.it/) este pe primul loc in top forum pe forumfree.it. Intrebare, de ce ? Nu are firme virtuale, nu are "piese'' la download, nimic de genul, atunci de ce e asa de sus ? pentru ca lumea de acolo se dedica unei pasiuni pe care o duc tot mai sus, sunt oameni pe care ii intereseaza, care se implica din rasputeri. Asta e tot. Sigur ti se pare un lucru banal, ceasuri, ce poate fi atat de atractiv la ele, asta e si impresia mea, dar uite ca asa este...

Inca odata tin sa spun asta: Mentalitatea este tot.

PS: De acum nu mai spun nimic, nu are rost sa fac OFF Topic degeaba, cine intelege intelege, cine nu, asta e.
 
Web Contacts  Top
SiXt
view post Posted on 30/5/2015, 16:03




As sugera sa se faca un topic in care sa ne putem face un fel de duel cu camioanele /masinile noastre din ets2,gts,sa sau alte jocuri :D iar acest topic sa se numeasca ,,Duels Contests"
 
Top
view post Posted on 9/6/2015, 18:25
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (SiXt @ 30/5/2015, 18:03) 
As sugera sa se faca un topic in care sa ne putem face un fel de duel cu camioanele /masinile noastre din ets2,gts,sa sau alte jocuri :D iar acest topic sa se numeasca ,,Duels Contests"

~A fost creata aceasta sectiune . >Click .
Urmeaza sa fie postat si regulamentul in cel mai scurt timp.
 
Contacts  Top
SiXt
view post Posted on 7/8/2015, 09:53




Tinand cont ca majoritatea au ets2,m-am gandit ca o data pe luna sau cand hotaram sa facem un fel de convoyul ,,Truckers Place" . Ce ziceti ? :D am putea sa socializam,sa ne cunoastem mai bine,sa povestim :D
 
Top
Alex AGL
view post Posted on 7/8/2015, 14:46




QUOTE (SiXt @ 7/8/2015, 10:53) 
Tinand cont ca majoritatea au ets2,m-am gandit ca o data pe luna sau cand hotaram sa facem un fel de convoyul ,,Truckers Place" . Ce ziceti ? :D am putea sa socializam,sa ne cunoastem mai bine,sa povestim :D

Eu zic sa facem mai multe convoaie!Si sa facem si un topic ETS 2 Mp Convoaie! :D
 
Top
view post Posted on 7/8/2015, 18:09
Avatar

It`s not over until I win

Group:
Gl. Moderator
Posts:
6,016
Location:
Focsani

Status:


CITAZIONE (SiXt @ 7/8/2015, 11:53) 
Tinand cont ca majoritatea au ets2,m-am gandit ca o data pe luna sau cand hotaram sa facem un fel de convoyul ,,Truckers Place" . Ce ziceti ? :D am putea sa socializam,sa ne cunoastem mai bine,sa povestim :D

Nu ar fi o idee rea...
 
Web Contacts  Top
MrInfinity©
view post Posted on 19/9/2015, 19:15




Salut, as veni si eu cu sugestie, sa adaugati un spatiu acolo sus in HOME, cu POZA ANULUI care se voteaza cu toate pozele lunii din acel an. Ce ziceti?
 
Top
view post Posted on 24/9/2015, 17:39
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (MrInfinity© @ 19/9/2015, 21:15) 
Salut, as veni si eu cu sugestie, sa adaugati un spatiu acolo sus in HOME, cu POZA ANULUI care se voteaza cu toate pozele lunii din acel an. Ce ziceti?

Buna idee. Va aparea butonul :D
Si se va incepe votarea la inceputul lunii Decembrie .
 
Contacts  Top
53 replies since 21/2/2014, 02:14   1188 views
  Share