~Informații Weeda~, *Totul despre Firmă*

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 27/9/2011, 21:24

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:



In curand veti avea cele mai noi informatii legate de regulament-ul firmei care e f important si bineinteles despre parcu auto ce va sa fie !
Insa pot spune de pe acum ca va fi o revelatie aceasta firma. Vom incerca sa simulam aceasta firma aproape perfect. Atat prin a conduce un camion cat si prin administrarea ei.
In primul rand camioanele vor fi cat se poate de detaliate deocamdata la exterior. Suntem la inceput de drum si nu ne permitem sa investim prea mult.
Regula de baza in aceasta firma va fi activiatea si nu mai spun ca respect-ul trebuie sa vina de la sine.
Vreau sa mai stiti ca aceasta firma nu se va deschide azi sau maine. Inca mai sunt multe de facut ceea ce face sa mai poposim prin service pentru tunning.
Spuneam o revelatie pentru ca nici un forum si nici o firma de acest gen al simulatoarelor nu va avea ce vom avea noi...atat administrativ cat si tactica de joc. Surprizele pentru cei activi in firma si pe forum nu vor intarzia sa apara.
Mai multe informatii pe parcurs !


Daca aveti intrebari va rog sa le postati aici.


Edited by elyxir - 9/10/2012, 20:15
 
Contacts  Top
Linguritza
view post Posted on 28/9/2011, 14:04




Am o obiectie !
Daca flota nu e facuta de voi si nu arata bine nu are rost sa o postati, sincer.. sunt o multime de camioane urate ... !
 
Top
view post Posted on 28/9/2011, 14:09
Avatar

Advanced Member

Group:
Member
Posts:
6,646
Location:
RM Valcea

Status:


QUOTE (Linguritza @ 28/9/2011, 15:04) 
Am o obiectie !
Daca flota nu e facuta de voi si nu arata bine nu are rost sa o postati, sincer.. sunt o multime de camioane urate ... !

Scuze ca ma bag, dar nu am inteles nimic din ce a zis domnu' linguritza..
 
Contacts  Top
view post Posted on 28/9/2011, 14:16

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


camioane urate....? la ce te referi? Parcu auto va fi in totalitate realizat de mine si cativa prieteni. Nu prea inteleg unde bati ?
 
Contacts  Top
Robert:)
view post Posted on 28/9/2011, 14:21




QUOTE (elyxir @ 28/9/2011, 15:16) 
camioane urate....? la ce te referi? Parcu auto va fi in totalitate realizat de mine si cativa prieteni. Nu prea inteleg unde bati ?

Eu cred ca l-a batut soarele in cap :haha:
ON:Din punctul meu de vedere va iesi o firma frumoasa cum a fost si primul EUROPE FLYER al tau si a lu'... :lol:
 
Top
view post Posted on 28/9/2011, 14:43
Avatar

Advanced Member

Group:
Member
Posts:
5,172
Location:
Manresa, Barcelona, Spain

Status:


WTF :o: Gaby deci tu deschizi firma WEED pana la urma acuma stiu :D app vezi ca iam mai dat yo lu domn'u Paulo ceva jucari :P creca tia zis si am sa incerc sa va mai dau ce pot si yo :( na succes cu firma si Gaby alergateas :)): cum se face ca am numa id'u tau de skype si de mess nu :o: ia dami repede un pm cu id-u tau de mess :P aa era sa uit :D SUCCES CU FIRMA o sa iasa pff ceea mai frumoasa flota si firma de pe toate forumurilefree ca in mare stiu cum va arata :P
 
Top
Nico-1997
view post Posted on 28/9/2011, 14:54




QUOTE (…::: Dj~Balaur :::… @ 28/9/2011, 15:43) 
WTF :o: Gaby deci tu deschizi firma WEED pana la urma acuma stiu :D app vezi ca iam mai dat yo lu domn'u Paulo ceva jucari :P creca tia zis si am sa incerc sa va mai dau ce pot si yo :( na succes cu firma si Gaby alergateas :)): cum se face ca am numa id'u tau de skype si de mess nu :o: ia dami repede un pm cu id-u tau de mess :P aa era sa uit :D SUCCES CU FIRMA o sa iasa pff ceea mai frumoasa flota si firma de pe toate forumurilefree ca in mare stiu cum va arata :P

+1000 .

on : Succes cu firma ;) , daca ai nevoie de ajutor , ceva in zmod , o remorca ceva ;) buzz pe muess :woot:
 
Top
view post Posted on 28/9/2011, 14:57
Avatar

Advanced Member

Group:
Member
Posts:
6,646
Location:
RM Valcea

Status:


Acum toti oferiti ajutor :-j pana acum niciunu nu sarea sa ajute sau sa faca ceva!

Acum cand se deschide hop-top si voi :)) ce credeti ca ve-ti fi angajati?! :)) nu prea cred!

Scz de off! :D dar am spus ce avea pe suflet! :)
 
Contacts  Top
view post Posted on 28/9/2011, 15:07

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


nu comentez ce a zis rainn dar multumesc tuturor celor care sunt alaturi de mine. o sa revin cu informatii, poze, video. si o sa vreau pareri sincere caci mam saturat de prefacuti. cum am zis si in primu post va fi altceva. se va administra diferit. reguli diferite si mai ales multe surprize pentru cei activi si seriosi.
 
Contacts  Top
Stress.
view post Posted on 28/9/2011, 15:30




Abia astept sa vad ce iese !
Ca de obicei elyxir o sa ne uimeasca ^_^
 
Top
Paulo`
view post Posted on 28/9/2011, 15:49




buei,nu ma uitati si pe mine :))..o sa imi aduc si eu contributia in firma pentru parcul auto,in privinta remorcilor,la camioane nu ma voi amesteca
 
Top
»MÍhåÌ«
view post Posted on 28/9/2011, 15:51




:=)): daca tu deschizi Weeda Tranport eu devin un nebun cu acte in regula :))
 
Top
Paulo`
view post Posted on 28/9/2011, 16:26




QUOTE (»MÍhåÌ« @ 28/9/2011, 17:51) 
:=)): daca tu deschizi Weeda Tranport eu devin un nebun cu acte in regula :))

poti sa te duci sa iti depui actele,ca dureaza 2 sapt pana le elibereaza..ca umbli mult dupa stampile si examene psihiatrice :=)):
 
Top
>>MíhàÍ<<
view post Posted on 28/9/2011, 16:37




aiii cred ca imi trebuie ceva hartie :P
 
Top
view post Posted on 28/9/2011, 17:52

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


care e problema voastra ma ? :) ziceti sa stiu si eu de ce vise pare asa anormal ca deschide paulor firma ?
 
Contacts  Top
1191 replies since 27/9/2011, 21:24   16609 views
  Share