-=Regulament Weeda=-, Cititi tot, merita!

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 7/10/2011, 09:41

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


-=Regulament Weeda=-

1.) Respectati si veti fi respectati !
2.) Off topic-ul si Spam-ul este permis !
3.) Este acceptata si munca la alte firme atata timp cat voi aveti o buna activitate in firma Weeda si respectati regulile impuse !
4.) Obligati minim o cursa pe zi !
5.) In cele 7 zile lucratoare aveti dreptul la 2 zile concediu
6.) Este obligatoriu minim 500 KM per cursa !
7.) Pozele sa fie 800x600 / minim 5 poze .jpg in galerie !
8.) Se va sta in proba cat va fi nevoie pentru a ne dovedi daca intradevar meritati un loc in firma noastra !
9.) Cine pleaca mai devreme de 3 luni din firma are Ban Permanent !
--->a.)fac exceptie cazurile dovedite cu problema reala prin care angajatul trece !
--->b.)neanuntarea lipsei voastre inainte de plecarea in "concediu" se sanctioneaza la revenire cu warn 2 dupa care bann !
10) Obligatoriu vizita pe toate sectiunile Firmei si comuri de incurajare la colegii vostri !
11.) Puteti cursa pe orice harta doriti atata timp cat nu survin modificari masinilor Weeda si salvarea noastra ruleaza in conditii optime !
12.) Service-ul pentru revizii este suportat de firma si se executa dupa fiecare cursa fara evenimente rutiere !
--->a.)la fiecare cursa fara evenimente trebuie postata o poza odata cu realizarea reparatiilor de revizie care sa dovedeasca clar plata si piesele reparate!
--->b.)aceiasi poza se posteaza si atunci cand mergeti sa reparati camionul ce a avut cauza unui eveniment rutier !
13.) Postarea unei curse trebuie sa arate asa :

Tg. Jiu - Piatra Neamt


Incarcare Tg Jiu:
cMG8Y21

Descarcare Piatra Neamt:
eVzGGNB

Rezumat:
jixns1X

Alimentare:
UcZL9wK

Reparatie:
ua5d

Amenzi:
2vth

Accidente:
vniAyly

*dupa plecarea din firma unde ati descarcat puteti sa va spuneti propria varianta la cum va petreceti voi timpul liber pana la urmatoarea incarcare*
Exemplu: eu am plecat dupa cursa la McDonalds unde am avut prilejul sa stau la masa cu seful de post :P !

Mai pe intelesul vostru ...: JUCATI CORECT SI NU TRISATI PENTRU CA VETI FI BANATI

NU DATI MODURILE LA NIMENI DACA NE RESPECTATI MUNCA CREARII ACESTOR MASINI nici in timp ce activati in firma ... nici dupa plecare voastra.
Cu stima elyxir

Edited by elyxir - 6/10/2013, 10:18
 
Contacts  Top
saquille o' neal
view post Posted on 7/10/2011, 19:21




fain..mai ales salarul..bv man..succesc cu firma..
 
Top
™$ØF€®™VØ£VØ
view post Posted on 7/10/2011, 19:40




frumos regulament
 
Top
mertan
view post Posted on 7/10/2011, 19:40




frumos ...daca v-a fi asa v-a fi cea mai frumoasa firma virtuala deschisa vreodata,sa ai noroc de ea domnu gabi
 
Top
VolVo FH12 420
view post Posted on 7/10/2011, 19:41




Domnu tare regulamnetu si are o parte de realism care nici o firma virtuala nu are foarte asteptam deschiderea
 
Top
Robert:)
view post Posted on 7/10/2011, 19:47




Bun regulament
 
Top
Razvan11.
view post Posted on 7/10/2011, 19:50




Doamne mor de ras :=)): sincer nu se va merita, ce vrei tu sa faci este foarte tare, dar lumea isi va bate joc de tine, imi pare rau sa iti zic asta, dar nu se merita sa faci asa ceva mai ales in zilele de azi .
Eu iti urez succes si cred ca vei avea nevoie, Weeda este o firma superba in realitate dar, nu se merita sa te chinui sa o faci pt. un joc si alti sa isi bata joc de munca ta :D !
 
Top
™ ‡ «ÐnŠ» ‡ ™
view post Posted on 7/10/2011, 19:52




Foarte tare regulamentul si BUN ! :)
 
Top
Vanatorul11
view post Posted on 7/10/2011, 19:58




Regulament foarte bun :D sa ai grija de firma si multa bafta ;)
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 20:00

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


QUOTE (Razvan11. @ 7/10/2011, 21:50) 
Doamne mor de ras :=)): sincer nu se va merita, ce vrei tu sa faci este foarte tare, dar lumea isi va bate joc de tine, imi pare rau sa iti zic asta, dar nu se merita sa faci asa ceva mai ales in zilele de azi .
Eu iti urez succes si cred ca vei avea nevoie, Weeda este o firma superba in realitate dar, nu se merita sa te chinui sa o faci pt. un joc si alti sa isi bata joc de munca ta :D !

eu nu sunt ca voi (nu ma refer la tine personal) sa fac firma asta pentru mine , eu o fac pentru toti . Si cum adica e superba firma reala ? adica cea facut de mine nu arata bine ? :P Razvane nu ma intereseaza ca isi bate joc unu ,sau 10 ,eu sa fiu multumit si cei din jurul meu . Iar de bani lasa frate sa se bucure si ei ! Oricum e cam greu sa ma tapuiasca cu asa un regulament ! defapt se mint pe ei ca pe mine nu ma minte nimeni ! Am zis ca fac ceva unic atunci sa fie unic !
 
Contacts  Top
Raducu
view post Posted on 7/10/2011, 20:04




Foarte tare ideea.Succes cu firma si hai sa ducem forumul sus !!!
 
Top
VolVo FH12 420
view post Posted on 7/10/2011, 20:23




QUOTE (elyxir @ 7/10/2011, 21:00) 
QUOTE (Razvan11. @ 7/10/2011, 21:50) 
Doamne mor de ras :=)): sincer nu se va merita, ce vrei tu sa faci este foarte tare, dar lumea isi va bate joc de tine, imi pare rau sa iti zic asta, dar nu se merita sa faci asa ceva mai ales in zilele de azi .
Eu iti urez succes si cred ca vei avea nevoie, Weeda este o firma superba in realitate dar, nu se merita sa te chinui sa o faci pt. un joc si alti sa isi bata joc de munca ta :D !

eu nu sunt ca voi (nu ma refer la tine personal) sa fac firma asta pentru mine , eu o fac pentru toti . Si cum adica e superba firma reala ? adica cea facut de mine nu arata bine ? :P Razvane nu ma intereseaza ca isi bate joc unu ,sau 10 ,eu sa fiu multumit si cei din jurul meu . Iar de bani lasa frate sa se bucure si ei ! Oricum e cam greu sa ma tapuiasca cu asa un regulament ! defapt se mint pe ei ca pe mine nu ma minte nimeni ! Am zis ca fac ceva unic atunci sa fie unic !

Aici ii dau dreptate domnului Gaby este ceva unic nimeni nu a mai facut asa ceva plus dupa cum zicea nu prea pot sal minte cu asemenea regulament si daca o fac o sa o faca pe raspunderea lor asta care poate duce la consectinte grave de la Warn pana la BanIP/Nickname eu sincer am toata increderea ca cei care vor fi angajati la aceasta frima vor fi oameni serios eu unul sincer zic ca oameni care vor fi angajati vor avea o perioada de verificare de formare sa zicem asa deci cam greu ca din prima sa primeasca bani poate dupa ce trece minim o sapt poate chiar 2 sa se convinga sincer ca sunt oameni de inceredere deci prin urmare eu astept cu nerabdare deschiderea firmei si din partea mea pt domnul Gaby vreau sa zic mult Respect si Succes
 
Top
Alik999
view post Posted on 7/10/2011, 20:24




Sincer sa fiu este firma ta ;) ....Dar nu se merita pentru un joc sa pui tu bani reali in el ... Adica altii sa se plimbe cu masinile facute de tine in fata pc-ului si tu sa stai sa ingheti pe langa o masina reala :) Regulamnetul e foarte greu de respectat si cred ca doar cei care au timp o sa intre aici ;) Eu iti urez bafta ! Alik999^OUT!
 
Top
Razvan11.
view post Posted on 7/10/2011, 20:31




Da gaby dar pana la urma este un joc, crezi ca pe un user lar interesa daca ar lua ban pe forum la tine ? sunt alte forumuri, sincer este multa munca la ele, oricum si tu mai ai mult pana simulezi realitatea mai ales la skinuri ^^, unele sunt prea pixelate chiar daca sunt identice ca cele din ralitate :D oricum este firma ta mosule, nu zic nimic, weeda mi se pare o firma superba ^^, dar sunt complicate la camioane si skinuri si eu am incercat sa fac odata volvo`ul de la weeda ^^, mi-a acordat si Hotracer ajutor, dar am lasat-o balta pt. ca skinul era mult prea complicat :D
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 20:34

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


e doar parerea ta si nu am ce comenta ! Fiecare cum crede ! Dar eu zic ca o sa fie altceva aici ! Si va fi !
 
Contacts  Top
51 replies since 7/10/2011, 09:41   2801 views
  Share