-=Regulament Weeda=-, Cititi tot, merita!

« Older   Newer »
  Share  
~RAZVAN~RO
view post Posted on 7/10/2011, 20:41




Sincer sa fiu am ramas uimit la apitolul Bani!Cred ca esti primul care face asa ceva,daca se va face.Multa bafta pt finalizare.
 
Top
bogdan1
view post Posted on 7/10/2011, 21:31




foarte bun regulamentul gabi...eu iti doresc multa bafta cu firma!!
 
Top
Dj^BL3nD
view post Posted on 7/10/2011, 21:35




cel mai tare regulament!
 
Top
- El-Magnifico -
view post Posted on 7/10/2011, 21:41




Regulamentul e perfect...e foarte real !!! 100% vor fii soferi...speram sa fie si seriosi...
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 21:46
Avatar

Advanced Member

Group:
V.I.P
Posts:
8,894
Location:
Bucuresti

Status:


QUOTE (™$ØF€®™VØ£VØ @ 7/10/2011, 21:40) 
frumos regulament

- Sa-mi dau palme daca pot intelege ce poate sa fie frumos intr-un regulament ...
- Ely, eu spun ca nu se merita...zau...prea multa hazardare pentru nimic ... faci cum doresti .
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 21:50

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


poate asa mai educ si eu lumea sa nu mai fure munca altora ! Acum sa veme ce vor alege banii sau masinile dar sincer sa fiu ca sa aleaga una din ele trebuie fara sa vrea sa aleaga si varianta 2 oricare ar fi aia .... si mai zic inca odata ... merita ca nu o fac pentru mine . Vreau sa opresc mizeria care ii pe forumurile romanesti de acest gen ! o sa fie un inceput care sper sa nu se termine prea curand !
 
Contacts  Top
NeRo..
view post Posted on 7/10/2011, 22:11




Bun regulament , cam greu de respectat dar , merge ;)
Am ramas O_O la faza cu banii , ceva ce nimeni nu a mai facut , unic in romania , defapt , ce zic eu , unic in LUME !
Bafta cu firma sa iti iasa tot ce iti doresti :)
Desii , cum ti-am zis si pe mess ,sunt bani aruncati degeaba ;)
E firma ta , faci ce vrei cu ea !
Bafta !
 
Top
eupotter
view post Posted on 7/10/2011, 22:29




deci sincer..sper sa ai parte numai de soferi foarte seriosi..si care sa nu isi bata joc de munca ta..bafta cu firma elyxir!
 
Top
view post Posted on 8/10/2011, 02:53
Avatar

Advanced Member

Group:
Member
Posts:
5,172
Location:
Manresa, Barcelona, Spain

Status:


Deci " REGULAMENTU " acestei firme mi se pare destul de OK! da sincer Gaby pff faza cu banii hmm nu prea ma atrage sa zic asa si iti zic si de ce:
1. Sa vezi cand vei face topicu de " Depunere C.V " in 2 zile cel mult o sa depuna peste 100 de persoane ai sa vezi toti vin pentru 1 singur lucru " banii "
2. Hmm putini mai sunt oameni seriosi ce se tin de treaba si asa ( si alti ma acuza si ma fac in toate felurile aici e inclus domnu'u John care a uitat multe chesti da in fine nu conteaza asta...)
3. Dupa aceea iti spun eu ca o sa fie o mica, mare bataie de cap presimt asta!
4. Sincer o sa vorbim pe mess pana una alta ca si firma mea si a ta inca sunt in lucru si odata si odata trebe sa le deschidem ( bine a ta e o firma de nota 20 a mea de nota 5. in fine nu conteaza nici lucru asta )
6. Sa ai mare grija ce tipuri de persoane iei la firma ca nu vreau sa te aud pe YM ca cutarescu a facut nustiu ce si nustiu cum ca sincer cunosc destui
7. Creca esti dejea pregatit sau nustiu sa iti faci de inceput asa un camion de probe pentru toti soferi pe care ti-as sugera sa ii testezi cam 1 luna minim sa vezi se tin sau nu de treaba dupa care camioanele la care lucrezi zi si noapte la ele sa le dai :P ( e munca ta la mijloc nu munca lor deci din partea mea nu merita nimic sa munceasca daca vor cadouri, rasplate, etc )
8. Ce pot zice multa bafta cu firma si sper sa reusesti ceea ce iti doresti si sa fie totu OK!
Cam atat am de spus... aa era sa uit :P daca ai nevoie de ceva sti unde si cum dai de mine :P
Respectele mele domn'u Gaby si multa bafta!
 
Top
»»†¯™PïTbÚL™¯†««
view post Posted on 8/10/2011, 11:27




nu am cuvine un regulament perfect!! daca o sa fiu la firma asta no sa vin pentru bani si o sa vin ca sa cunosc lume noua si sa conduc n camion frumos facut de domnu Gaby`!! Inca Odata Un Regulament Superb!
 
Top
view post Posted on 8/10/2011, 15:22
Avatar

Advanced Member

Group:
V.I.P
Posts:
8,894
Location:
Bucuresti

Status:


QUOTE (»»†¯™PïTbÚL™¯†«« @ 8/10/2011, 13:27) 
nu am cuvine un regulament perfect!! daca o sa fiu la firma asta no sa vin pentru bani si o sa vin ca sa cunosc lume noua si sa conduc n camion frumos facut de domnu Gaby`!! Inca Odata Un Regulament Superb!

- Pupi..mai usor..nu va mai chinuiti atat ca nu prin atitudinea asta de pupi ajungeti aici ... gabi nu o sa va i-a la firma daca ziceti " superb regulament"...in fine ... nu mai zic nimic , iar sare pe mine ca eu caut cearta .
 
Top
»MÍhåÌ«
view post Posted on 8/10/2011, 16:04




1. Scorp are dreptate 100% .
2.Nu cred ca faci parte din staf pentru a scrie cu culoarea rosie .
3.Nu inteleg cum poate si un regulament superb :P . Este doar bine facut si atat .
 
Top
view post Posted on 8/10/2011, 16:36

~Fondator Weeda -Transport~

Group:
V.I.P
Posts:
18,398
Location:
Athina

Status:


care mia face off ,are warn !
e adevarat ce spuneti dar nu e aici locul pentru astfel de discutii ! Stati voi linistiti ca stiu eu ce am de facut ! aaaaa si inca ceva banii nu ii da nici unu din voi asa ca lasati comurile ce au legatura banii !
 
Contacts  Top
tirgoveti
view post Posted on 17/10/2011, 09:24




Frumos in special salariul

da ce ii mai frumos is camioanele..............respect elyxir................
 
Top
SLyM
view post Posted on 19/10/2011, 12:31




frate nu va inteleg ce tot aveti impotriva cu datul banilor si alte chestii

ce vedeti asa prost in asta nu inteleg..ca va asigur ca nu o sa il tepuiasca nimeni ;) cand o sa primeasca unu 15 euro pe luna...si vede ca daca face treaba ii vin bani...de ce sa plece ? ca totusi 15 euro...e mai mult ca o alocatie in romania :) si se merita sa stai cateva ore la pc pe care oricum le petreci pe altceva si sa faci curse pentru niste bani reali ;)

ai sa vezi ca merge regula asta ca ... lumea cand aude de bani ;) nu mai pleaca :)):

ce sa zic ..bine gandit regulamentul..dar ai grija la ce soferi iei ;) bafta.
 
Top
51 replies since 7/10/2011, 09:41   2801 views
  Share