Sugestii grafica

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 8/1/2016, 13:22
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


Comunitatea Truckers vrea sa isi schimbe aspectul.
Aveti idei sau sugestii despre cum ar trebui sa arate forumul ? Va asteptam aici .
Asteptam idei si pentru iconite.
Ideile bune vor fi rasplatite .




~Cu stima, Dark Angel. - Administrator .
 
Contacts  Top
view post Posted on 8/1/2016, 13:28
Avatar

Advanced Member

Group:
Truckers FAN
Posts:
3,374
Location:
Loading...

Status:


Pentru imaginea principala ar fi ceva sa fie facute poze de membrii acestui forum si sa se faca un contest si cel mai votat camion o sa fie postat si castigatorul sa primeasca un rank mai mare . Zic si eu ! ^_^
 
Contacts  Top
view post Posted on 8/1/2016, 13:32
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (Andrei™ @ 8/1/2016, 14:28) 
Pentru imaginea principala ar fi ceva sa fie facute poze de membrii acestui forum si sa se faca un contest si cel mai votat camion o sa fie postat si castigatorul sa primeasca un rank mai mare . Zic si eu ! ^_^

~Da, dar banner-ul trebuie sa aiba dimensiunea de 1100x300 sau 1054x320 (ca cel actual) . Deci userii care vor concura trebuie sa concureze cu imagini care pot fi taiate, iar subiectul sa ramana incadrat frumos, in imaginea cu dimensiunea ceruta.

+1 pentru idee !
 
Contacts  Top
view post Posted on 8/1/2016, 14:09
Avatar

Advanced Member

Group:
V.I.P
Posts:
1,606

Status:


banner ? i can help you
 
Web  Top
view post Posted on 8/1/2016, 16:04

Member

Group:
Dispeceri
Posts:
153

Status:


Si eu va pot ajuta cu bannerul , lucrez in PhotoShop .
 
Top
view post Posted on 8/1/2016, 20:46
Avatar

Advanced Member

Group:
Gl. Moderator
Posts:
5,720
Location:
Baia Mare

Status:


Poi iconitele ar fi frumos daca ar fi chiar logoul forumului
 
Contacts  Top
view post Posted on 27/4/2016, 17:41
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (Mantruck @ 8/1/2016, 22:46) 
Poi iconitele ar fi frumos daca ar fi chiar logoul forumului

Nuuu
 
Contacts  Top
view post Posted on 28/4/2016, 09:14

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


eu am o propunere Dark: sa se infiinteze firme virtuale, si daca nu se gaseste, ......sa se caute sa se revina poate la cele ce au fost gen Edy Spedition, Frigoexpres, Waberers, etc.....pentru a fi competitia mai mare intre firme......sa poata conduca si cei mai noi veniti aici pe forum.....sau sa se infiinteze o firma virtuala pe multiplayer cu regulamentul de la singleplayer, si aici ma refer sa faci cursele pe care le ai de facut fara a mai fi obligat sa faci tot felul de convoaie......drumuri bune colegii
 
Contacts  Top
view post Posted on 28/4/2016, 15:16

Member

Group:
Dispeceri
Posts:
153

Status:


+1 la pinarello
 
Top
view post Posted on 29/4/2016, 10:38
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (Pinarello @ 28/4/2016, 11:14) 
eu am o propunere Dark: sa se infiinteze firme virtuale, si daca nu se gaseste, ......sa se caute sa se revina poate la cele ce au fost gen Edy Spedition, Frigoexpres, Waberers, etc.....pentru a fi competitia mai mare intre firme......sa poata conduca si cei mai noi veniti aici pe forum.....sau sa se infiinteze o firma virtuala pe multiplayer cu regulamentul de la singleplayer, si aici ma refer sa faci cursele pe care le ai de facut fara a mai fi obligat sa faci tot felul de convoaie......drumuri bune colegii

Firmele vechi nu mai pot reveni pentru ca patronii lor (mare parte din ei) s-au lasat de forumuri de gaming . Multi au alte treburi si nu au cum sa mai stea in fata calculatorului ore in sir sa lucreze in zmod, cum o faceam pe vremuri .

Iar ideea cu firma pe contracte e dificila pentru ca s-a mai incercat, dar userii nu sunt interesati de genul asta de firma .
 
Contacts  Top
view post Posted on 30/4/2016, 12:11

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


Dark .......nu pe contract....firma pe MP in cadrul forumului....sunt de acord cu tine ca cele vechi nu le mai aduci...........
o firma pe multiplayer cu regulament in loc de flota skinul firmei pe masina culoriile care se permit.....cu poze din cursa cu incarcare descarcare si cmr...eu cred ca trebuie incercat....drumuri bune colegu,
 
Contacts  Top
10 replies since 8/1/2016, 13:22   272 views
  Share